клуб вулкан 777

Ігровий емулятор Island

Грати на реальні гроші
Island

Ігровий емулятор Island виробництва Ігрософт – це апарат минулого покоління, що має досить шанувальників завдяки спрощеному управлінню і не яскравому художньому оформленню. При цьому даний ігровий автомат онлайн радує і досвідчених геймерів своїми грошовими виплатами.

Детальніше про автомат Island

Символи слота Острів оформлені в модній кілька років тому графіці. Вони повністю відповідають духу морських пригод, адже тут присутні і чайки, і сам острів, і консерви, і штурвал, і черепаха, і мандрівник, дуже схожий на Робінзона. Судячи з вигляду головного героя, його пригода завершилася на безлюдному острові, де він повинен вижити за всяку ціну. Що і казати, ігрові слоти Ігрософт завжди відрізнялися цікавою тематикою!

Відомий клуб Вулкан ігри онлайн має в своєму об’ємному каталозі і родзинку, відгомін недалекого минулого, який і до цього дня користується популярністю. На п’яти барабанах слота розташовуються дев’ять ігрових ліній, що в сумі дає вже непоганий розклад для початку змагання. Звичний Wild символ тут також присутній. Island пропонує бонусну гру для подвоєння виграшу, причому, пройшовши успішно її п’ять разів, гравець має шанс грати в супер бонусній грі, також збільшуючи прибуток. Швидше починайте грати без реєстрації в ігровій слот Island разом з клубом Вулкан! Ваш виграш не змусить себе чекати!

24/7

Підтримка