клуб вулкан 777

Ігровий автомат Чорти (Lucky Drink) від Club Vulkan 777

Грати на реальні гроші
Lucky Drink

Lucky Drink – ще один знаменитий свого часу ігровий емулятор виробництва Ігрософт. Колишні дні слави минули, але зараз в ці ігрові автомати грати безкоштовно без реєстрації клуб Вулкан як і раніше пропонує всім гравцям. Причому ця розвага доступна двома способами – за власний кошт або ж відвідавши безкоштовний ігровий зал.

Що собою представляє ігровий автомат Lucky Drink

Автомат Чорти має звичні клавіші управління, а тому в ньому нескладно буде розібратися і новачкові. Символіка чітко обмежена сюжетом гри і включає в себе: завсідника бару, бочки віскі, рибні кістки, красуню-блондинку, а також головного героя – чортеня.
Технічно слот має ті ж опції, що і інші моделі цієї серії Igrosoft. Звичні 5 барабанів з дев’ятьма ігровими лініями, на яких бачимо символи в три ряди. Комбінації допомагає встановлювати дикий символ, до того ж завжди можна подвоїти приз за допомогою опції Double, вибравши із запропонованих карту з великим значенням, ніж запропонував автомат.
Відмінною рисою всіх ігрових апаратів Ігрософт є те, що гравець може відмовитися від рішення дублювати зіграну ставку. Чорти мають в запасі і бонусну гру, результатом якої може бути цілком серйозний грошовий приз. Почавши перший раз грати без реєстрації в ігровій слот Lucky Drink, ви вже не зможете зупинитися, поки не отримаєте такий бажаний виграш!

24/7

Підтримка