клуб вулкан 777

Ігровий автомат Єшки (Slot-o-Pol) в клубі Вулкан

Грати на реальні гроші
Slot-o-Pol

Slot-o-Pol – дуже популярний ігровий автомат безкоштовно від виробника МегаДжек. Він зараз доступний онлайн, що радує його шанувальників, а їх досить багато! Це творіння, а також багато інших безкоштовних ігор Вулкан, представлені постачальником азартних слотів МегаДжек, завжди радують своїх гравців відмінними призами. Існує два типи користування ігровими емуляторами – демо-версія і гра на гроші. Незалежно від обраного варіанту задоволення від процесу кожному гравцеві гарантовано!

Апарат Єшки є стандартною моделью слота з можливістю гри до 21 лінії. Кількість барабанів з символами дорівнює п’яти. Символи слота переважають фруктові, але також є зображення білого лайнера, кольорового колеса і картинка з великою літерою Е. Це зображення є диким символом, тому автомат і називають між собою гравці Єшки.

Загальні характеристики онлайн автомата Slot-o-pol

Слот також має символ розкиду, ризик-гру і дві призові. У першій потрібно буде крутити багатогранне віртуальне Колесо Фортуни, де на кожній грані знаходиться додатковий приз – коефіцієнт множення виграшу. Друга приз-гра запуститься після комбінації з п’яти символів з кістками ряд. Гравець кидає кістки, переміщаючись по полю і його вдалі ходи принесуть великі виплати. Клуб Вулкан завжди дає можливість своїм гостям зіграти в цей флеш апарат від компанії МегаДжек. Не втрачайте і ви таку прекрасну можливість!

24/7

Підтримка